Gdańskie Interdyscyplinarne Spotkanie z Chirurgią Szczękowo-Twarzową
Gdańskie Interdyscyplinarne Spotkanie z Chirurgią Szczękowo-Twarzową to wydarzenie naukowe poświęcone współczesnym wyzwaniom diagnostycznym i terapeutycznym w obrębie twarzoczaszki, podkreślające znaczenie interdyscyplinarnej współpracy w leczeniu pacjentów.
Konferencja, która odbędzie się 23 maja 2026 w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym, stanowi przestrzeń wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy specjalistami zaangażowanymi w opiekę nad chorymi wymagającymi złożonego postępowania chirurgicznego.
Sesja ekspercka obejmie tematykę z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej, chirurgii onkologicznej głowy i szyi, neurochirurgii, chirurgii plastycznej, onkologii, dermatologii, patomorfologii oraz inżynierii tkankowej.
Sesja Młodych Naukowców (rezydencka oraz studencka) będzie składała się z 7-minutowych wystąpień młodych lekarzy oraz studentów GUMed. Tematyka: Interdyscyplinarne leczenie schorzeń regionu głowy i szyi.
Przyjmowanie abstraktów trwa do 26.04.2026 roku.
Dla uczestników przewidziana jest przerwa kawowa z poczęstunkiem oraz lunch.
Udział w Konferencji jest bezpłatny.
Formularz rejestracyjny znajduje się tym linkiem.
Dodano: 30.03.2026 r.




